Zdjęcia lotnicze Łodzi z 1942r.

Zdjęcia lotnicze Łodzi z 1942r.

eustachy, 21 grudnia 2018


Zdjęcia lotnicze Łodzi z 1942r.

Zestawienie nakładek przygotowanych ze zdjęć lotniczych Łodzi z maja 1942r., pochodzących ze strony WWII Aerial Photos and Maps. Kliknięcie na wybrane z poniższych zdjęć, przenosi do nakładki wykonanej na jego podstawie. Umiejscowienie zdjęcia na mapie pokazane jest na załączonej powyżej grafice.
Kolejne pozycje zestawienia będą sukcesywnie dodawane wraz z opracowaniem i opublikowaniem nowych nakładek. Po więcej informacji zapraszam na stronę autora nakładek i zestawienia – Marka Ciesielskiego


Dodatkowa informacja dla osób poszukujących Ksiąg Wieczystych:

Księgi Wieczyste można obecnie przeglądać w Internecie darmo, niestety niezbędny jest do tego Elektroniczny Numer Księgi Wieczystej. Żeby go zdobyć należy udać się do Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla danego miasta lub odwiedzić stronę Znajdź Księgę, gdzie za opłatą 29zł możemy go wyszukać online.


Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *