Plan Miasta Wrocławia z 1944r.

Plan Miasta Wrocławia z 1944r.

eustachy, 17 września 2014

Plan Miasta Wrocławia z 1944r., GSGS, wchodził w skład serii Town plans of Germany, przygotowanej na zamówienie sekcji geograficznej brytyjskiego Sztabu Generalnego (GSGS).

Żeby zobaczyć przygotowaną nakładkę na Mapy Google, musisz kliknąć na powyższy skan, pochodzący z zasobów strony Mapster.

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/WROCLAW/GSGS1944/

Komentarze

 1. Piotr Nowacki pisze:

  A jak nakładkę na Mapy Google połączyć z mapą http://www.mapa-google.pl/wroclaw/

  • eustachy pisze:

   Nakładkę przygotowuje się z pliku graficznego, będącego skanem mapy, planu lub zdjęcia lotniczego. Połączyć z inna mapą nie można.

 2. A pisze:

  Ciekawe, brakuje na niej ulic i domów, które napewno w tym czasie, były naniesione na inne mapy, i z cała pewnością już istniały.

 3. Tadeusz pisze:

  Nie jest to rok 1944.Dużo wcześniej.

Dodaj komentarz