Plan Miasta Wrocławia z 1944r.

Plan Miasta Wrocławia z 1944r.

eustachy, 17 września 2014

Plan Miasta Wrocławia z 1944r., GSGS, wchodził w skład serii Town plans of Germany, przygotowanej na zamówienie sekcji geograficznej brytyjskiego Sztabu Generalnego (GSGS).

Żeby zobaczyć przygotowaną nakładkę na Mapy Google, musisz kliknąć na powyższy skan, pochodzący z zasobów strony Mapster.

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/WROCLAW/GSGS1944/

Komentarze

 1. Piotr Nowacki pisze:

  A jak nakładkę na Mapy Google połączyć z mapą http://www.mapa-google.pl/wroclaw/

  • eustachy pisze:

   Nakładkę przygotowuje się z pliku graficznego, będącego skanem mapy, planu lub zdjęcia lotniczego. Połączyć z inna mapą nie można.

 2. A pisze:

  Ciekawe, brakuje na niej ulic i domów, które napewno w tym czasie, były naniesione na inne mapy, i z cała pewnością już istniały.

 3. Tadeusz pisze:

  Nie jest to rok 1944.Dużo wcześniej.

Dodaj komentarz