Plan Miasta Warszawy z 1900r.

Plan Miasta Warszawy z 1900r.

eustachy, 17 października 2014


Plan Miasta Warszawy z 1900r. Wykorzystany na stronie skan pochodzi z zasobów Archiwum Państwowego w Warszawie. Można go pobrać ze strony Mapster.

1900
План города Варшвы. Сёмка под руководством Главного Инженра В.Г. Линдлея.
[Plan miasta Warszawy. Zdjęcie pod kierunkiem Głównego Inżyniera W.H. Lindleya].
1:10 000
opracowany pod kierunkiem W.H. Lindleya
Ze zbiorów Archiwum Państwowego m.st. Warszawy
zesp. 1001/IV Wydział Pomiarów Zarządu Budowy Kanalizacji i Wodociągów [„Plany Lindleya”]


Dodatkowa informacja dla osób poszukujących Ksiąg Wieczystych:

Księgi Wieczyste można obecnie przeglądać w Internecie darmo, niestety niezbędny jest do tego Elektroniczny Numer Księgi Wieczystej. Żeby go zdobyć należy udać się do Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla danego miasta lub odwiedzić stronę Znajdź Księgę, gdzie za opłatą 29zł możemy go wyszukać online.


Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/WARSZAWA/1900/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *