Plan Miasta Ustki z 1930r.

Plan Miasta Ustki z 1930r.

eustachy, 15 stycznia 2015

Plan Miasta Ustki z 1930r., wydany w przewodniku turystycznym “Stolp mit Ostseebad Stolpmunde” przez Oskar Eulitz Verlag G.m.b.H. – znajduje się w zbiorach Bałtyckiej Biblioteki Cyfrowej.

Wykorzystany na stronie skan pochodzi z zasobów strony Mapster

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/USTKA/PM1930/

Komentarze

  1. Smerf Maruda pisze:

    Super sprawa widać ile lasów morze zabrało za ul. Leśną, wraz z pomnikiem Hinderburga, przydałaby się taka mapka ale z wyciętym opisem i szerokimi krawędziami 🙂

Dodaj komentarz