Plan Miasta Torunia z 1921r.

Plan Miasta Torunia z 1921r.

eustachy, 6 maja 2015

Plan Miasta Torunia z 1921r. Opisany jako “Pierwszy polski Plan Miasta Torunia. Wykonano i nakładem “Geometra na Pomorzu”, biuro miernicze w Toruniu”. Plan wydany został przez Toruński Zakład Chromolitograficzny i Drukarnia Ed. Stefanowicz Toruń-Mokre. Skan znajduje się w Kujawsko-Pomorskiej Bibliotece Cyfrowej.

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/TORUN/PM1921a/

Dodaj komentarz