Plan Miasta Sosnowca z 1921r.

Plan Miasta Sosnowca z 1921r.

eustachy, 29 października 2015


Plan Miasta Sosnowca z 1921r., wykonany w Wydziale Mierniczym Magistratu Miasta Sosnowca. Skan pochodzi ze zbiorów Biblioteki Narodowej udostępnionych na portalu Polona.


Dodatkowa informacja dla osób poszukujących Ksiąg Wieczystych:

Księgi Wieczyste można obecnie przeglądać w Internecie darmo, niestety niezbędny jest do tego Elektroniczny Numer Księgi Wieczystej. Żeby go zdobyć należy udać się do Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla danego miasta lub odwiedzić stronę Znajdź Księgę, gdzie za opłatą 29zł możemy go wyszukać online.


Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/SOSNOWIEC/PM1921/

Komentarze

 1. Stim pisze:

  Nie bardzo działa

  • eustachy pisze:

   Firma Klokantech zmieniła nazwę serwera gdzie znajduje się skrypt odpowiedzialny za wyświetlanie nakładki i regulacje jej przezroczystości. Już poprawiłem, powinno działać. Muszę posprawdzać też inne nakładki 🙁 Dziękuję za sygnał.

 2. Andrzej Siedlarski pisze:

  szukam informacji od którego roku w Sosnowcu Wiejska została zmieniona na Kierocińskiej . 601447444 andrzej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *