MENUMENU

Plan Miasta Siedlec z 1912r.

Plan Miasta Siedlec z 1912r.

eustachy, 21 lipca 2018

Plan Miasta Siedlec z 1912r., wydany nakładem Towarzystwa Doraźnej Pomocy Lekarskiej jako dodatek do publikacji “Kalendarz informacyjno-encyklopedyczny na rok 1912”. Wykorzystany na stronie skan pochodzi ze zbiorów Mazowieckiej Biblioteki Cyfrowej.

 

Pod tym linkiem przygotowana została inna wersja nakładki, oparta na mapach OpenStreetMap, zamiast na mapach Google. Wersja ta ma jeden (przynajmniej) mankament – w przeglądarce Internet Explorer 11 nie działa regulacja przezroczystości. Pozostałe przeglądarki obsługują ją poprawnie.

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/SIEDLCE/PM1912/

Dodaj komentarz