Plan Miasta Sandomierza z 1926r.

Plan Miasta Sandomierza z 1926r.

eustachy, 9 czerwca 2015

Plan Miasta Sandomierza z 1926r. Ukazał się nakładem księgarni W. Chodakowskiej z Sandomierza jako część “Przewodnika po Sandomierzu : z dokładnym planem miasta“.

Wydrukowany w Warszawie, w drukarni St. Niemiry Syn i S-ka. Wykorzystany na stronie skan pochodzi ze zbiorów Biblioteki Narodowej udostępnionych na portalu Polona.

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/SANDOMIERZ/PM1926/

Dodaj komentarz