Dodatkowa informacja dla osób poszukujących Ksiąg Wieczystych:
Księgi Wieczyste można obecnie przeglądać w Internecie darmo, niestety niezbędny jest do tego Elektroniczny Numer Księgi Wieczystej. Żeby go zdobyć należy udać się do Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla danego miasta lub odwiedzić stronę Znajdź Księgę, gdzie za opłatą 29zł możemy go wyszukać online.
Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.
Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.
Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.
Ta mapa nie może pochodzić dokładnie z 1930 roku, ponieważ ulica Bronisława Pierackiego nazywała się jeszcze wtedy Studencka. Potem po jego śmierci nastąpiła ta zmiana
Na takie komentarze właśnie liczę. Informacje o planach miast pochodzą z Internetu i jeśli pojawi się możliwość ich weryfikacji (np. linki do źródła), to na pewno zostaną poprawione. Pozdrawiam.
Pierackiego od 1934 do 1940 i od 1945 do 1951
http://www.kmk.krakow.pl/artykul_nazwy_ulic.html