MENUMENU

Plan Miasta Kielc z 1828r.

Plan Miasta Kielc z 1828r.

eustachy, 1 czerwca 2017

Plan Miasta Kielc z 1828r., zatytułowany “Plan Miasta Woiewódzkiego wymierzony przez Uczniów Klasy V i VI szkół Woie. Kieleckich pod dozorem J. Sobertyna Prof. Matem Roku 1828″. U dołu zawiera napisy:”Rysował na kamieniu P. Wetzlich uczeń klas. VI J. W. K.” oraz “w Litografii Filipa Zielińskiego w Kielcach”. Wykorzystany na stronie skan, pochodzi z zasobów Repozytorium Cyfrowego Instytutów Naukowych. Oryginał znajduje się w Centralnej Bibliotece Geografii i Ochrony Środowiska Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN.

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/KIELCE/PM1828/

Dodaj komentarz