Plan Miasta Inowrocławia z 1930r.

Plan Miasta Inowrocławia z 1933r.

eustachy, 14 września 2014


Plan Miasta Inowrocławia z 1933r., wydany przez Zakłady Graficzne “Biblioteka Polska” w Bydgoszczy. Wykorzystany na stronie skan, pochodzi z zasobów strony Mapster.

Aktualizacja 2015-06-04 – poprawiono datę wydania planu, ukazał się w opracowaniu “Ilustrowany przewodnik po Inowrocławiu i Kujawach : (Kruszwica-Strzelno-Trzemeszno-Mogilno-Pakość)

 


Dodatkowa informacja dla osób poszukujących Ksiąg Wieczystych:

Księgi Wieczyste można obecnie przeglądać w Internecie darmo, niestety niezbędny jest do tego Elektroniczny Numer Księgi Wieczystej. Żeby go zdobyć należy udać się do Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla danego miasta lub odwiedzić stronę Znajdź Księgę, gdzie za opłatą 29zł możemy go wyszukać online.


Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/INOWROCLAW/1930/

Leave a Reply