Plan Miasta Częstochowy z 1931r.

Plan Miasta Częstochowy z 1931r.

eustachy, 30 października 2014


Plan Miasta Częstochowy z 1931r., wykonany w Biurze Pomiarów Miasta Częstochowy. Skan pochodzi ze strony Częstochowa Wczoraj i Dziś – za udostępnienie dziękuję autorowi strony.


Dodatkowa informacja dla osób poszukujących Ksiąg Wieczystych:

Księgi Wieczyste można obecnie przeglądać w Internecie darmo, niestety niezbędny jest do tego Elektroniczny Numer Księgi Wieczystej. Żeby go zdobyć należy udać się do Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla danego miasta lub odwiedzić stronę Znajdź Księgę, gdzie za opłatą 29zł możemy go wyszukać online.


Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/CZESTOCHOWA/PM1931/

Komentarze

  1. Chaszcz pisze:

    niestety nakładka nie działa

    • eustachy pisze:

      Działa, tylko w wyniku późniejszych zmian wprowadzonych w Google Map (nakładka była robiona ok 4 lata temu) czasami trzeba kilka razy odświeżyć stronę – gdy wyświetla się tylko niebieskie tło lub gdy nie działa suwak od regulacji przezroczystości trzeba mapę powiększyć (zmniejszyć) i wtedy wszystko zaczyna działać OK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *