Plan Fortecy Jasnogórskiej z 1790r.

Plan Fortecy Jasnogórskiej

eustachy, 21 października 2014

Plan Fortecy Jasnogórskiej z 1790r., plan sytuacyjny fortyfikacji Jasnej Góry wraz z zaznaczeniem folwarku Lisinieckiego, wsi Częstochówka i wsi za Górą św. Barbary, folwarku księży Paulinów,

drogi do Lisiniec, do Starej Częstochowy, do Kamienia oraz kościołów św. Barbary, św. Rocha, św. Jakuba. Skan pochodzi ze strony Częstochowa wczoraj i dziś – za udostępnienie skanów map dziękuję autorowi tej strony.

 

Wydanie specjalne z okazji przekroczenia setki… nakładek 🙂

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Bezpośredni link do nakładki:

https://stareplanymiast.pl/PM/CZESTOCHOWA/PF1790/

Dodaj komentarz