Patronite

Patronite

eustachy, 1 maja 2019


U podstaw nawiązania współpracy z Patronite legło przekonanie, że czas najwyższy skończyć z reklamami na stronie. Zajmują tylko miejsce, rozpraszają, irytują a czasami powodują “rozjechanie” się strony, uniemożliwiając poprawne jej funkcjonowanie. Choć zdaję sobie sprawę, że do tej pory były one potrzebne, bo pozwalały na utrzymanie techniczne strony. Być może dzięki Patronite uda się z nimi skończyć. Ale to czas pokaże czy zainteresowanie sponsorowaniem strony przybierze wystarczające rozmiary żeby pozbyć się wszystkich reklam a może dodać też nowe funkcjonalności.


Dodatkowa informacja dla osób poszukujących Ksiąg Wieczystych:

Księgi Wieczyste można obecnie przeglądać w Internecie darmo, niestety niezbędny jest do tego Elektroniczny Numer Księgi Wieczystej. Żeby go zdobyć należy udać się do Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla danego miasta lub odwiedzić stronę Znajdź Księgę, gdzie za opłatą 29zł możemy go wyszukać online.


Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie u góry wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Jeśli nakładka nie wyświetla się poprawnie np. widać tylko niebieskie tło, proszę odświeżyć kilkukrotnie stronę. W przypadku gdy nie działa poprawnie regulacja przezroczystości - proszę powiększyć mapę i ponownie sprawdzić działanie suwaka.


Dodaj komentarz