O projekcie

eustachy, 22 lipca 2014

Stare Plany Miast nałożone na współczesne Mapy Google, zawierające suwak do regulacji ich przezroczystości, przeglądanie których stanowi ciekawe zajęcie obrazujące rozwój miast.  Celem powstania projektu jest zebranie jak największej ilości starych planów miast, map oraz zdjęć lotniczych i udostępnienie ich jako nakładki na Mapy Google pozwalającej na porównywanie ich ze stanem aktualnym.

Jeżeli publikacja którejkolwiek nakładki jest niezgodna z prawami autorskimi lub w jakikolwiek inny sposób je narusza, proszę o informację za pomocą formularza kontaktowego.

Przygotowana na podstawie tego skanu przezroczysta nakładka dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie wpisu lub na - Bezpośredni link do nakładki - poniżej.

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.


Komentarze

  1. luweos pisze:

    Super serwis, może warto pomyśleć o zrobieniu nakładek na OpenStreetMap

  2. mapy polskich miast pisze:

    Macie super nakładki, trzymajcie poziom dalej.

  3. Jacek Warda pisze:

    jestem pod wrażeniem. Polecam studentom

Dodaj komentarz