Tu jesteś: Strona główna » 3 - w/g dat » 1943r. » Zdjęcie lotnicze Radomia z 1943r.

Zdjęcie lotnicze Radomia z 1943r.

Zdjęcie lotnicze Radomia z 1943r., wykonane w październiku przez Niemców. Zdjęcie pochodzi ze strony zdjecia.geoportal.edu.pl, która stanowi próbę skatalogowania zdjęć lotniczych pozyskiwanych w okresie II wojny światowej dla obszaru Polski.

 

Aktualizacja – 2016-02-17

Publikujemy inną wersję tej nakładki ze wHistoria-na-lotniczym-zdjeciuzględu na dużo większą dokładność niż w pierwotnej, pokazanej na tej stronie. Ułożenie zdjęcia zostało skalibrowane ręcznie na podstawie danych z katastru, a także współczesnych zdjęć lotniczych. Kalibracji podjął się Maksym Kondej. Ze zdjęciem związany jest także dołączony artykuł, który ukazał się w papierowym wydaniu Echa Dnia w dniu 27 września 2013r.:

 

 

Autor nakładki dołożył wszelkich starań żeby jej publikacja nie naruszała żadnych praw autorskich. Jednak w przypadku stwierdzenia ich naruszenia, proszę o kontakt z administratorem strony, a publikacja takiej nakładki zostanie zawieszona do chwili wyjaśnienia wątpliwości. Po ich wyjaśnieniu zostanie opublikowana ponownie lub usunięta.

Dodaj komentarz